Paslaugos

10927744_807178642653348_1642669776_o

Asmeninė fotosesija

Asmeninė fotosesija skirta gražiosios lyties atstovėms norinčioms palepinti save ir pasidaryti gražių nuotraukų prisiminimui. Šios fotosesijos trukmė 1.5 val. Vietą ir laiką fotografas siūlo priklausant nuo to, kokią temą Jūs išsirinksite. Pagrindinės temos:
– portretinė
– mados
– idėjinė
– erotinė
Jei neturite konkrečių pageidavimų dėl fotografavimosi vietos, ją parenka fotografas,  taip Jums patarti dėl aprangos ir aksesuarų. Makiažu pasirūpina mūsų visažistė (arba Jūsų, jei jau turite savo mėgstamą  meistrą). Jei klientas pageidauja fotografuotis vietoje reikalaujančioje papildomo užmokesčio (pvz. Viešbutis, muziejus, dvaras ir pan.) – ja apmoka klientas. (Tačiau visada galima rasti pažįstamų ar draugų galinčių Jums padėti, tad neskubėkite skaičiuoti išlaidų). Po fotosesijos gausite 20 retušuotų ir spaudai paruoštų nuotraukų – jos ruošiamos apie 2 savaites.

 

Love story

Love story – tai fotosesija skirta įsimylėjusioms poroms. Dažniausiai ši fotosesija daroma prieš vestuves tam, kad jaunavedžiai ir fotografas galėtų susipažinti, padirbėti kartu, „pasitreniruoti“ prieš didžiąją dieną ir vestuvių metu laisvai jaustųsi prieš kamerą.
Fotosesijos trukmė 1.5 – 2val., o vietą padeda išsirinkti fotografas. Makiažu pasirūpina mūsų visažistė (arba Jūsų, jei jau turite savo mėgstamą meistrą). Po 2 savaičių gausite 40 sutvarkytų ir spaudai paruoštų nuotraukų.

Šeimyninė fotosesija

Į šią kategorija priskiriamos šeimų su vaikais ir neštukių fotosesijos. Fotosesijos trukmė 2 val., o vietą padės išsirinkti fotografas, taip pat patars dėl aprangos ir aksesuarų/butaforijos. Makiažu pasirūpina mūsų visažistė (arba Jūsų, jei jau turite savo mėgstamą meistrą).
Šeimyninėje fotosesijoje dalyvauja tik tėveliai ir jų vaikai.
Po 2-3 savaičių gausite 50-60 sutvarkytų ir spaudai paruoštų nuotraukų.

 

Vestuvės

Vestuvinės nuotraukos tai gražios Jūsų ir Jūsų giminaičių fotografijos bei gyvos Jūsų graugų emocijos. Vestuvės būna skirtingos (nuo mažų ir jaukių iki didelių ir triūkšmingų), skiriasi ir vestuvinių fotografavimas (trūkmė, norimos paslaugos, idėjos). Vestuvėms turime sudarytus taip vadinamus „paslaugų paketus“ su nustatytomis kainomis, į kurias jau įeina skirtingas valandų skaičius bei paslaugos (Love story, foto knyga, foto filmas ir pan.). Juos galime atsiusti jei parašysite mums laišką. Visus paketus galima keisti pagal Jūsų pageidavimus.
Tam, kad Jums būtų paprasčiau ir greičiau sužinoti apie Jūsų vestuvių fotografavimo galimybes ir variantus – visus savo jaunavedžius kviečiame į nemokamą konsultaciją į mūsų ofisą. Pas mus gausite vertingų patarimų, taip pat galėsite pamatyti naujausius darbus dar neviešintus internete, pažiūrėti visus galutinius produktus, kuriuos gausite – nuo įpakavimo iki įspūdingo dydžio foto knygų. Padėsime Jums išsirinkti tai ko reikia būtent Jūsų šventei.
Dėl susitikimo tartis iš anksto.
P.s atvykimas į susitikimą neįpareigoja Jūsų užsakyti mūsų paslaugų.

 

Foto knyga

Foto knyga tai geriausia vieta Jūsų atsiminimams saugoti. Tai nėra tradicinis albumas, į kurį nuotraukos yra įklijuojamos. Knygos puslapiai tai ir yra atspausdintos Jūsų nuotraukos. Geriausia foto knygą pamatyti ir paliesti, o tai ir galite padaryti atvažiavę pas mus.