Paslaugos

Labas! Mano vardas Ana, man 29m, esu laisvų ir laimingų žmonių fotografė – tai yra mano pagrindinis ir vienintelis darbas, tad visas mano dėmesys nukreiptas į fotogafiją : ) Fotografuoju žmones nuo 2012, per 9 metus įamžinau virš pusantro šimto vestuvių, šimtus šeimų ir porų, tačiau iki šiol jaudinuosi prieš kiekvieną susitikimą su naujais herojais – matyt esu neabėjinga savo veiklai. ; )

 

Asmeninė fotosesija

 

Asmeninė fotosesija gamtoje/mieste trunka ~1,5 val, studijoje 1val. Nuotraukos ruošiamos 2-3savaites (ar greičiau, piklauso nuo tuo metu esančio užimtumo). Nuotraukų skaičius svyruoja nuo 15 iki 40 (ar daugiau) kadrų priklausomai nuo to kokios fotosesijos norite. Pvz iš lifestyle tipo fotosesijos gamtoje/mieste, kur per daug nepozuojate, kadrai gaudomi, yra laisvės ir natūralumo –  gaunasi daugiau kadrų (30-40).  Tuo tarpu iš meninės fotosesijos ( kadrai režisuojami, portretai studijoje kruopščiai retušuojami)  gausite ~15 nuotraukų. Kiekviena fotosesija ir asmuo yra individualūs, tad nuotraukų skaičius gali šiek tiek keistis. Vietą ir laiką parenkame kartu priklausomai nuo to, kokios fotosesijos norite. 
Nuotraukų pvz galite pamatyti šio puslapio albumuose, o naujausi darbai yra publikuojami instagrame @artprojektas_photographer
 Viešbučio, kavinės, studijos ar kitos lokacijos nuoma į fotosesijos kainą neįeina. 

 

Love story

 

Fotosesijos trukmė ~1,5val; 
Nuotraukų skaičius 30-40 (arba daugiau – nuotraukų skaičius labai priklauso nuo žmonių tipo, su vienais tik spėk gaudyti akimirkas, kitus  reikėtų paraginti, nukreipti, patarti ką veikti kadre, tad nuotrauku skaičius nėra 100proc. tikslus, bet nemažesnis nei 30 pilnai sutvarkytų nuotraukų skaitmeniniu formatu. 
Nuotraukos ruošiamos 2-3savaites (gali keistis nuo užimtumo). 

Šeimyninė fotosesija

 

Fotosesijos trukmė ~1,5val; 
Nuotraukų skaičius – čia norėčiau parašyti NEPROGNOZUOJAMAS  (ha-ha), nes su vaikučiais mažai ką galime nuspėti ar kontroliuoti – visą fotosesijos eigą derinsime prie jų.  Kadangi visos šeimos yra skirtingos, aktyvesni, ramesni, patrakę ar kuklūs – dėl to nuotraukų skaičius nėra šimtaprocentinė konstanta. 
Dažniausias vidurkis 40-50 kadrų. Nuotraukos ruošiamos 2-3 savaites (gali keistis nuo sezono ir užimtumo).

 

Vestuvės

 

Vestuvėms turime sudarytus paslaugų paketus su nustatytomis kainomis, į kurias jau įeina skirtingas fotografavimo valandų skaičius bei kitos paslaugos. Juos galime atsiųsti jei parašysite mums laišką. Nepamirškie nurodyti vestuvių datos – iškart gausite atsakymą ir dėl užimtumo ; )